En İyi 3 Beceri Oyunu

14 Haziran 2015   Yorum yok En İyi 3 Beceri Oyunu

Beceri oyunları hem oynanması zevkli hem de bir o kadar bizi zorlayan oyunlardır. Bu yazımızda sizler için en iyi 3 beceri oyununu seçtik. Sizin de aynı fikirde olduğunuza inanıyoruz. Fakat listeye eklemek istediğiniz farklı beceri oyunları var ise, lütfen yorum kısmına yazınız. İlk oyunumuzla başlayalım.

Son zamanların en gıcık oyunlarından bir tanesi : AA Oyunu

aa oyunu

Bu oyunumuzda ortada dönen büyük topa, bize verilen ufak topları yapıştırmaya çalışıyoruz. Tabi bunu yaparken, ufak toplar diğerine çarpmamalı. Bölümleri geçtikçe işimiz daha da zorlaşıyor, büyük topun dönme hızı ve yönü değişiyor.

AA Oyununu Oyna

Bize saç baş yolduran : Uçamayan Kuş

uçamayan kuş

Uçamayan bir kuş düşünün. Biz bunu uçurmaya çalışarak boruların arasından geçirmeye çalışıyoruz. Bunu yaparken de borulara dokunmamamız gerekli. Oyunun ileriki bölümlerinde neler oluyor bilmiyoruz, çünkü biz de fazla ilerleyemedik 🙂

Uçamayan Kuş Oyna

Akıllı telefonların vazgeçilmezi: Candy Crush Saga

candy crush saga

Büyük küçük herkesi kendine hayran bırakan oyunumuz hatırlayacağınız üzere ilk olarak Android ve iOS platformlarına çıkmıştı. Çok tutan oyunumuz dünya da ve özellikle Türkiye’de herkesin fenomeni haline geldi. Oyundaki amacımız, kısaca şeker kırmak. Aynı renkten 3 ya da daha fazla şekeri bir araya getirerek şekerleri kırıyoruz, şekerleri kırdıkça da puan kazanıyoruz. Tabi hamle sınırımız var. Örneğin, bir bölümü geçmek için 20 hamle sınırımız var ise, 20 hamlede belirtilen puana ulaşmamız gerekli. Bir kerede ne kadar fazla şeker kırarsak o kadar fazla puan elde ediyoruz. Yani asıl amaç bir kerede olabildiğince fazla şeker kırabilmek.

Candy Crush Saga Oyna

Oyun Denizi olarak, bize göre son zamanların en iyi 3 beceri oyununu listeledik. Ana sitemiz üzerinden bu oyunları ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Fakat belirtelim, bu oyunlar ilginç bir şekilde bağımlılık yapıyor. Yani, bölümlere geçemedikçe hırs yapıp oyunların bağımlısı oluyoruz. Bu tip durumlara dikkat edin. Fakat yine de bu 3  oyunu da oynarken zevk alacağınıza inanıyoruz. İyi eğlenceler.

Paylaş !
Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Email this to someone

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir