Basında Oyun Denizi

Merhabalar. Bu blogumuzda sizlere Oyun Denizi ile alakalı basında yazılanları tanıtacağız. İlk tanıtımımız aşağıdaki gibi olmuştur. Yazan editöre teşekkür ediyor ve bu güzel yazıyı da sizlerin beğenisine sunuyoruz:

İşlerimiz, günlük ihtiyaçlarımız neredeyse sosyal yaşamda karşımıza çıkan her şey artık bilgisayar ortamına dökülmüş durumda. Bilgisayarlarımızı sadece iş için de kullanmıyoruz hiç kuşkusuz. Yeri geliyor TV yerini alıyor, yeri geliyor Telefonun yerini alıyor. Peki, hiç düşündünüz mü en çok ne için zaman harcıyoruz. Ben söyleyeyim; oyun oynamak için…
Gerek iş yerinde olalım gerekse evde canımız her sıkıldığında kendimizi oyun siteleri içerisinde cebelleşirken buluyoruz. Özellikle bizim ülkemizde oyun siteleri öyle büyük bir talep görüyor ki, internet oyun sitesinden geçilmiyor. Bu durum da pek tabi kalitenin biraz düşmesine neden oluyor. Gerek bu alandan rant sağlamaya çalışan kişiler olsun, gerek işini tam olarak bilmeden Oyun sitesi sektörüne balıklama atlayanlar olsun, oyun severlerin korkulu rüyası haline gelmeye başladı. Tam can sıkıntımızı gidermek için bir oyun oynamak istediğimiz anda kaşımıza çıkan ve bitmek bilmeyen reklamlar hevesimizi kursağımızda bırakmaya yetiyor da artıyor bile. İçerisinde bulunan 100 oyundan 1’inin sadece doğru düzgün oynanabildiği siteleri saymıyorum bile…
Sevgili oyun sever arkadaşlarım sadede gelecek olursak; günde 1-2 saatimi kendime ayırayım, zihnimi boşaltayım keyifli keyifli oyunumu oynayayım, ne bitmek bilmeyen reklamlarıyla ne de açılmayan, oynanmayan oyunlarla uğraşmayayım diyorsanız buyurun gelin oyundenizi.com sizleri bekliyor.
Aklınıza ne gelirse, o an canınız hangi oyunu oynamak istiyorsa bir tıkla ulaşın. Gel şimdi, gir siteye sevgili oyun sever arkadaşım. Girdin mi? Bak sağ tarafta senin için basit şekilde hazırlanmış kategori listesi var, gördün mü? Hah işte oradan bir kategoriyi seç beğen oyna. Hangi oyunu oynamak istediğine karar vermekte zorlandın mı; Bana soracak olursan hiç aranıp durma ve yukarı menüde tecrübeli www.oyundenizi.com editörlerinin özel olarak seçmiş oldukları ‘’Seçilmiş Oyunlar’’ menüsüne tıkla ve en iyi oyunları hemen oynamaya başla.

Paylaş !
Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Email this to someone

Basında Oyun Denizi” Yazısına Ait 1 Yorum Mevcut

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir