Agar.io Oyunu Nasıl Oynanır?

Çıktığından beridir insanları ekranları başına kitleyen Agar.io oyunu için ufak bir rehber hazırlama kararı aldık. Oyunumuzdaki amaç diğer bakterileri (biz bakteri diyoruz :)) yiyerek en büyük hacme ulaşmak ve oyunun birincisi olmaktır. Agar.io Oynamanın Püf Noktaları İlk olarak yapmamız gereken oyunda bulunan ve oyuncu olmayan ufak bakteri yiyerek hacmimizi büyütmeliyiz…. Devamını Oku »

GTA 5 Türkiye Caddelerinde

Çıkışıyla bile oldukça ses getiren GTA 5, severleri tarafından çeşitli videolara da konu oluyor. Yurt dışında oldukça fazla gördüğümüz örneklerden bir tanesi de Türkiye’de yapıldı. “Gerçek dünyada GTA 5 oynamayı kim istemez” diye düşünülüp ortaya çıkan bu video çalışmasını izlemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz. GTA 5’i bilmeyen arkadaşlarımız için kısaca özetleyelim…. Devamını Oku »

Flash Oyunlar Masaüstünde Nasıl Oynanır ?

Bazen indirdiğimiz .swf uzantılı flash oyunları masaüstünde de oynamak isteriz. Normalde .swf uzantısı, Adobe şirketinin geliştirdiği flash uygulamasına ait bir uzantıdır. Genelde bu tip içerikler online olan web sitelerinde kullanılır. Bu içerikler film ve oyun olabileceği gibi tüm sitenin de flash olabildiği durumlar vardır. Son yıllarda flash yerine daha çok… Devamını Oku »

Basında Oyun Denizi

Merhabalar. Bu blogumuzda sizlere Oyun Denizi ile alakalı basında yazılanları tanıtacağız. İlk tanıtımımız aşağıdaki gibi olmuştur. Yazan editöre teşekkür ediyor ve bu güzel yazıyı da sizlerin beğenisine sunuyoruz: İşlerimiz, günlük ihtiyaçlarımız neredeyse sosyal yaşamda karşımıza çıkan her şey artık bilgisayar ortamına dökülmüş durumda. Bilgisayarlarımızı sadece iş için de kullanmıyoruz hiç… Devamını Oku »

En İyi 3 Beceri Oyunu

14 Haziran 2015   Yorum yok En İyi 3 Beceri Oyunu

Beceri oyunları hem oynanması zevkli hem de bir o kadar bizi zorlayan oyunlardır. Bu yazımızda sizler için en iyi 3 beceri oyununu seçtik. Sizin de aynı fikirde olduğunuza inanıyoruz. Fakat listeye eklemek istediğiniz farklı beceri oyunları var ise, lütfen yorum kısmına yazınız. İlk oyunumuzla başlayalım. Son zamanların en gıcık oyunlarından… Devamını Oku »

Google Chrome Tarayıcısında Unity3D Oyunlar Nasıl Oynarız ?

Google Chrome, yakın zamanda Unity3D eklenti desteğini kapatmıştır. Hatta ilerleyen zamanda da tamamen sonlandıracaktır. Fakat hali hazırda Unity3D oyunlarını bir kaç ayar yaparak, Google Chrome üzerinden oynamamız mümkün. Sitemizdeki 3D Oyunlar kategorisindeki bir çok oyun Unity3D eklentisi istemektedir. Yani 3D oyunları oynayabilmeniz için, bu eklentinin yüklenmesine ihtiyaç vardır. İlk olarak… Devamını Oku »